Menu Zamknij

Aktualności

Centrum Obróbki Blach – co robimy?

         Wiele osób przyjeżdżając do nas, kojarzy nas głównie ze sprzedaży systemów rynnowych PVC, francuskiej marki NICOLL, której jesteśmy importerem od ponad 20 lat. Przez ten czas nasza oferta o wiele bardziej się poszerzyła o różnorodny asortyment związany z dachem i odwodnieniem dachów (np. panele dachowe na rąbek stojący).

Wyposażamy hurtownie oraz firmy wykonawcze w rynny zarówno pvc jak i metalowe (tytan cynk, ocynk, miedź, tytan cynk carbon, czy tytan cynk starzony – patyna, jak również rynny powlekane / lakierowane wg kolorów RAL). W ofercie posiadamy zarówno systemy rynnowe półokrągłe jak i kwadratowe.

Rynny półokrągłe to najbardziej popularne i stosowane systemy rynnowe na świecie. Gwarantuje doskonałe odprowadzanie deszczówki z dachu, jest niezawodny i prosty w montażu. Szeroka lista dostępnych akcesoriów sprawia, że rynny półokrągłe są idealnym rozwiązaniem do większości rodzajów dachów. Rynny kwadratowe nazywane są również systemem rynien prostokątnych. Charakteryzuje się on nowoczesnym kształtem, dzięki czemu coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. Rynny jak i rury mają profil kwadratowy / prostokątny i idealnie nadają się do popularnych, minimalistycznych stylów architektonicznych. Ich zaletą jest też to, że przednią część rynny możemy zamaskować podsufitką, co sprawi, że nasza elewacja będzie gładko wykończona.

Ważną elementem funkcjonowania firmy stanowi również DZIAŁ PRODUKCJI, w którym produkujemy:

  • PANELE DACHOWE NA RĄBEK STOJĄCY (klasyczny)
  • PANELE DACHOWE NA RĄBEK KLIK (zwany również rąbkiem zatrzaskowym)
  • PANELE KARO / PŁYTKI KARO
  • OBRÓBKI BLACHARSKIE, np. wiatrownice, pasy nadrynnowe, pasy startowe, listwy przyścienne, listwy wentylacyjne, kalenice / gąsiory, rynny koszowe, czy każde inne obróbki wykonane indywidualnie wg zapotrzebowania klienta.
  • GOTOWE OGNIOMURY / OPIERZENIA ATTYKI NA RĄBEK STOJĄCY (z postawionymi rąbkami – wystarczy połączyć przez zagięcie rąbków)
  • GOTOWE NAROŻNIKI OGNIOMURÓW
  • PARAPETY PROSTE, Z BOKAMI (pojedynczym lub podwójnym)
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO lub ODWIEDZENIA NAS OSOBIŚCIE.